top of page

REFERENCE

CO O NÁS LIDÉ ŘÍKAJÍ

Klára Karochová

Červenec 2021,

Apartmán č. 6:

Velký a prostorný byt. Ložnice, obývák, koupelna a obývací místnost s kuchyní. Kuchyň plně vybavena - mouky, cukr, čaje, oleje....můžete si něco upéct, aniž byste si cokoliv přivezli. Klidné místo. V obýváku rozkladací postel i gauč. Každý pro 2 os.. my s sebou měli 4 měsíční miminko. K dispozici byla postýlka i hračky. Dobrá výchozí pozice na výlety.

Vše bylo perfektní!

Kněžínkovi

Srpen 2021

Apartmán č.8:

Vyzdvihnout jednu konkrétní věc není jednoduché, pobyt jsme si jako celek užili. Byt byl plně vybavený, se spoustou hraček a her pro děti (nastavuje laťku pro všechny budoucí dovolené, které budeme mít) a hlavně pokoje jsou prostorné a pohodlné, takže jsme opravdu zažili volno. Co si ještě pamatuji, jsou snídaně na balkóně s výhledem. Dalo nám to perfektní základní tábor pro průzkum Krkonoš!

Jak se mají zlepšít: Vůbec to není potřeba, stačí jen ať pokračují v tom, co dělají.

Prostě skvělá dovolená, těšíme se na naše pokračování!!

Kalivodovi

Srpen 2021

Apartmán č. 8:

Velice krásné ubytování. Nejvíce nás překvapila vybavenost apartmánu (kuchyň vybavená jako doma, hračky pro děti dokonce připravené dle věku a pohlaví dětí, spousta společenských her). Od ubytování byla krátká vzdálenost do známých míst Krkonoš. 

Pro nás jedna z nejlepších dovolených a rádi se sem určitě vrátíme.

Zdeněk X

Leden 2022,

Apartmán č. 8:

Velká spokojenost s apartmánem a jeho vybavením.

Prvotně mě již zaujal informační mail od provozovatelky před příjezdem, který byl velmi přátelský a obsahově rozsáhlý. Seznámení s apartmánem proběhlo ve stejném duchu. Apartmán je vkusně vybaven, včetně drobných detailů. Je zde spousta věcí, které jsem my sice nevyužili, ale někdo jiný je může uvítat. Syn byl překvapen nabídkou hraček, které mu provozovatelka připravila, po dotazu na jeho věk a musím zkonstatovat, že to nebyly jen nějaké "zbylé hračky", jak tomu většinou bývá, ale aktuální kusy od Hot Wheels a další. Já osobně oceňuji kvalitní postel a matraci, jelikož v klidu zvládla i moji vyšší váhu. To, že byl apartmán vybaven i trvanlivými potravinami by spíše ocenila přítelkyně, ale ta tentokrát zůstala doma. Ale kdybych chtěl, měl jsem je k dispozici. Celkově řečeno - je vidět, že provozovatelka o svých hostech přemýšlí dopředu a záleží jí na tom jak pohodlně se budou její hosté cítit. Jen tak dál.

Marcela

Únor  2022,

Apartmán č. 8:

Skvěle vybavené, kuchyně plně vybavená včetně koření, čajů, kávy. Dětský koutek plně vynaven jak pro holky tak kluky, malá se skvěle zabavila. Super baby frendly.

Napište referenci

Ohodnoťte naše služby
Doporučili byste nás vašim přátelům?

Děkujeme za odeslání!

bottom of page