top of page

AKTIVITY V ZIMĚ

Stejně jako v létě, tak i v zimě nabízíme v okolí našeho ubytování spoustu zajímavých aktivit. 

Díky poloze Vítkovic je to do známých lyžařských středisek velice blízko. Nejbližší skiareál  se sedačkovou lanovkou je přímo ve Vítkovicích (skiareál Aldrov) a z našich apartmánů lze k němu dojet na lyžích. Využít můžete lyžování jak denní, tak i noční. Dále můžete využít půjčovnu lyží, lyžařskou školu, restauraci a bufet.

Lyže si můžete uschovat v našich kóních na ukládání vybavení.

V případě zájmu Vám můžeme zajistit skipasy.

Kousek od domu začínají běžecké stopy, které Vás zavedou až na samotné hřebeny Krkonoš. Můžete tak navštívit místa, kam se na sjezdových lyžcích nikdy nedostanete. Stejně jako jiné zimní vybavení tak i bežky lze uložit v uzamykatelné kóji na ukládání vybavení.

Pro zapálené milovníky zimních sportů jsme připravili přehled tras pro skialpinisty. Seznam půjčoven skialpinistického vybavení nalezente níže na této stránce.

Samozřejmě myslíme v zimě i na nejmenší členy rodiny, a proto jsme Vám připravili přehled aktivit, které lze s dětmi v okolí našeho ubytování provádět.

V našem ubytování máme připraveny pro každý apartmán sáňky a pekáč (tudíž nemusíte balit s sebou :-)). Sáňkovat lze přímo před naším domem po neupravené a málo frekventované silnici nebo na přilehlých svazích.

 Projekt „Pohádkové Krkonoše a Podkrkonoší“ byl zahájen v září 2014 a jeho předmětem jsou aktivity zaměřené především na rodiny s dětmi a mládež, které zapojí zájemce do mnoha činností. Ústřední linií je kampaň s tématem „Krakonošovy Krkonoše a Podkrkonoší“, která volně navazuje na Krkonošské pohádky, zejména prostřednictvím populárně naučné razítkovací hry „Po stopách Krakonoše“ a „Krakonošovo Podkrkonoší“. Další částí hravé kampaně je vytvoření 3 questů (hledaček), zpracování 4 tras geolokačních her s využitím chytrých telefonů, seznámení s geocashingem, fotosoutěže, vědomostní soutěže, ad.

bottom of page