top of page

AKTIVITY V ZIMĚ

Stejně jako v létě, tak i v zimě nabízíme v okolí našeho ubytování spoustu zajímavých aktivit. 

Díky poloze Vítkovic je to do známých lyžařských středisek velice blízko. Nejbližší skiareál  se sedačkovou lanovkou je přímo ve Vítkovicích (skiareál Aldrov) a z našich apartmánů lze k němu dojet na lyžích. Využít můžete lyžování jak denní, tak i noční. Dále můžete využít půjčovnu lyží, lyžařskou školu, restauraci a bufet.

Lyže si můžete uschovat v našich kóních na ukládání vybavení.

V případě zájmu Vám můžeme zajistit skipasy.

Kousek od domu začínají běžecké stopy, které Vás zavedou až na samotné hřebeny Krkonoš. Můžete tak navštívit místa, kam se na sjezdových lyžcích nikdy nedostanete. Stejně jako jiné zimní vybavení tak i bežky lze uložit v uzamykatelné kóji na ukládání vybavení.

Pro zapálené milovníky zimních sportů jsme připravili přehled tras pro skialpinisty. Seznam půjčoven skialpinistického vybavení nalezente níže na této stránce.

Samozřejmě myslíme v zimě i na nejmenší členy rodiny, a proto jsme Vám připravili přehled aktivit, které lze s dětmi v okolí našeho ubytování provádět.

V našem ubytování máme připraveny pro každý apartmán sáňky a pekáč (tudíž nemusíte balit s sebou :-)). Sáňkovat lze přímo před naším domem po neupravené a málo frekventované silnici nebo na přilehlých svazích.

Samozřejmě není nic příjemnějšího než si po náročném dni plného lyžování dopřát saunu, masáž či koupel. Proto jsme Vám zde připravily přehled míst, kde lze tyto procedury podstoupit. Seřazeny jsou dle vzdálenosti od ubytování.

I když se počasí někdy může zdát jako překážka, v Krkonoších to rozhodně neplatí! Pro ty dny, kdy slunce zůstává skryto za mraky, jsme pro vás připravili řadu aktivit, které vám umožní prozkoumat kouzlo našeho regionu z úplně jiné perspektivy. Ať už máte chuť na kulturu, relaxaci nebo objevování nových chutí, najdete u nás vše. Podívejte se na naše doporučené aktivity a nechte se inspirovat pro vaše další dobrodružství:

bottom of page